makki
09 دی 1401 - 08:56

خاصیت جنگ ترکیبی ایجاد شک و تردید است/ برخی خواص مردود شدند

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به حمایت برخی سفارت‌خانه‌ها و روسای جمهور آن‌ها از اغتشاشات گفت:خاصیت جنگ ترکیبی این است که افراد را دچار دودلی و انفعال می‌کند، در این قضایا بعضی از خواص و نخبگان دچار شک و دودلی شدند و نمره قبولی را کسب نکردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از نطنز، سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان در مراسم ۹ دی شهر بادرود با گرامیداشت دهه بصیرت و مقاومت اظهار کرد: دنیا در زمان قبل از انقلاب بر اساس تدبیر و اراده ابرقدرت شرق و غرب اداره می‌شد و در شرایطی انقلاب ما به پیروزی رسید که سرویس‌های اطلاعاتی شرق و غرب پیش‌بینی کرده بودند تا ۱۰ سال دیگر در ایران هیچ اتفاقی نمی‌افتد و آن‌ها در شرایط آرامش مشغول چپاول ثروت‌های ایران بودند.

 وی با اشاره به شکل‌گیری انقلاب اسلامی ایران گفت: هنر امام خمینی (ره) این بود با محوریت مردم رژیم ستم‌شاهی را ساقط کردند و پس از  جابجایی فلسفه قدرت، حفظ نظام و انقلاب اسلامی را به مردم سپردند و آن‌ها را در اداره کشور مشارکت دادند.

سردار فدا با اشاره به نقش‌آفرینی مردم در برقراری امنیت در انقلاب تصریح کرد: از ابتدای روزهای اول انقلاب دشمن حمله و تهاجم را از طریق گروهک‌های تجزیه‌طلب شروع کرد و تا امروز صحنه اغتشاشات و تعزیه‌گردان و خشونت و به شهادت رساندن مردم در کشور ما ادامه دارد، یک روز با تحریک صدام و با خیانت‌های بنی‌صدر به کشور حمله کرد و بعد فتنه‌های مختلف را راه‌اندازی کرد، یک روز ما را دچار انزوای سیاسی و محاصره اقتصادی کرد و دشمن فتنه‌های مختلف را در کشور باهدف براندازی طراحی کرد، اما همه آن‌ها به شکست انجامید.

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به فتنه سال ۸۸ گفت: در سال ۸۸ وقتی انتخابات در مسیر قانونی خود پیش می‌رفت قبل از شمارش آرا یکی از نامزدهایی که در فضای قانونی وارد صحنه انتخابات شده بود خودش را برنده انتخابات اعلام کرد و با تحریک رسانه‌ها با اسم رمز تقلب آتش فتنه را روشن کرد.

وی ادامه داد: در روزهای اول صحنه نامشخص و غبارآلود بود، اما بعد از روشنگری مقام معظم رهبری اعلام شد که جمهوری اسلامی ایران در حق رأی مردم خیانت نکرده است، ولی فتنه‌گران به تحریک دشمنان، حمایت‌های بی‌بی‌سی و ضدانقلاب گوش دادند و هیچ‌گاه از کار خودشان اعلام برائت و انزجار نکردند.

سردار فدا بیان کرد: کشور ۸ ماه در آتش فتنه بود و مردم هشت ماه خیانت‌ها، جنایت‌ها، آسیب‌ها و فتنه فتنه گران را تحمل کردند، اما سرانجام در روز عاشورا وقتی عوامل فتنه بی‌شرمانه خیمه‌های اباعبدالله را آتش زدند، مردم در یوم‌الله ۹ دی به صحنه آمدند و چشم فتنه را کور کردند.

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: امروز دشمن با ایجاد فتنه و اغتشاش می‌خواهد که مردم را نسبت به انقلاب و دفاع از اقتدار نظامی ایران قوی مأیوس کند و با برپایی جنگ احزاب، جنگ ترکیبی، دروغ و تزویر کشور را اسیر هیجانات و احساسات کند.

وی با اشاره به حمایت و پشتیبانی برخی سفارت‌خانه‌ها و روسای جمهور از اغتشلشات اخیر گفت: آن‌ها با حمایت از این اغتشاشات تلاش کردند کشور را به حاشیه برده و نظام را ساقط کنند و حتی مریم رجوی را رئیس‌جمهوری بعدی ایران معرفی کردند، اما کور خوانده‌اند، این‌ها یادشان رفته بود که این گروهک منافقین دستشان به خون ملت ایران آغشته است و این گروهک جنایتکار در دفاع مقدس در دامن صدام بود و به دشمن ما کمک می‌کرد و ۱۷ هزار نفر را در کشور به‌صورت مظلومانه به شهادت رسانده است.

سردار فدا خاطرنشان کرد: خاصیت جنگ ترکیبی این است که افراد را دچار دودلی و انفعال می‌کند، در این قضایا بعضی از خواص و نخبگان دچار شک و دودلی شدند و نمره قبولی را کسب نکردند،در موضوع حمله به مقدسات، به آتش کشیدن قرآن، حمله به موکب اباعبدالله و خیمه عزاداری، آتش زدن سرباز و بچه‌های بسیجی باید به میدان می‌آمدند و موضع می‌گرفتند که نگرفتند.

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان بابیان اینکه دشمن امروز به دنبال کمرنگ کردن عناصر ماندگاری انقلاب است، گفت: دشمن می‌خواهد اسلام، قرآن، ولایت فقیه، مرزبندی با دشمنان، صبر و استقامت را از بین ببرد و ما همه ما باید حواسمان باشد که آینده انقلاب روشن است و فتنه‌های اخیر زیاد خواهد شد و خاصیت این فتنه‌ها این است که چهره منافقان را رسوا می‌کند.

سردار فدا پایان گفت: مردم ما امروز گله‌مندند و می‌خواهند اقتدار اقتصادی باشد و از دولت، قوه قضائیه و نمایندگان مجلس انتظار گشایش اقتصادی دارند، اما نظام و انقلاب خود را رها نخواهند کرد.

پایان پیام/۶۳۰۲۵/آ

منبع: فارس
شناسه خبر: 943326